
Мармит GASTRORAG 83010SP
- Бар
- Коды:87486
57 132 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Gastrorag 83010SP қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель қолмен су құюмен, термостатпен және жиналмалы алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.56 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 57 132 ₸


