
Мармит GASTRORAG ZCK165B
- Бар
- Коды:40746
72 161 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Gastrorag ZCK165B қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель суды қолмен толтырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- Тостағанның өлшемі: 305х510х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 72 161 ₸


