
Мармит GASTRORAG ZCK165BT
- Бар
- Коды:38318
77 644 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Gastrorag ZCK165BT қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель суды қолмен толтырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1 тереңдігі 150 мм
- Тостағанның өлшемі: 305х510х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 77 644 ₸


