
Мармит GASTRORAG 834
- Бар
- Коды:81486
47 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG 834 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель тұтқасы, суға арналған науасы және жанармай ұстағышы бар алынбалы қақпақпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 47 960 ₸


