
Мармит GASTRORAG SB-5700
- Бар
- Коды:72723
51 682 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG SB-5700 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель термостатпен және жиналмалы алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 5.7 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 51 682 ₸


