
Мармит GASTRORAG SB-5000
- Бар
- Коды:51491
51 987 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG SB-5000 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель қолмен су құюмен, термостатпен және фланеці бар жиналмалы алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 51 987 ₸


