
Мармит GASTRORAG 833
- Бар
- Коды:40864
64 791 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG 833 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель тұтқасы бар алынбалы қақпақпен, суға арналған науамен және жанармайға арналған 2 ұстағышпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 64 791 ₸


