
Мармит GASTRORAG SB-6000S
- Бар
- Коды:40559
71 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG SB-6000S қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель термостатпен және фланеці бар жиналмалы алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус пен кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 71 647 ₸


