
Мармит GASTRORAG 81010SP
- Бар
- Коды:86442
71 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG 81010SP қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель қолмен су құюмен және топсалы қақпақпен жабдықталған. Корпус пен кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.57 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 71 985 ₸


