
Мармит GASTRORAG 633
- Бар
- Коды:40862
101 016 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG 633 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель тұтқасы бар роликті қақпақпен, суға арналған науамен және жанармайға арналған 2 ұстағышпен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.8 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 101 016 ₸


