
Мармит KAYMAN МЭ-С-01 А
- Бар
- Коды:247975
153 320 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит KAYMAN МЭ-С-01 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық күйінде ұстау үшін қолданылады. Модель жылытқышы бар ваннамен және термостатпен жабдықталған. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 2 GN 1/4 ойық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- Ваннаның өлшемдері: 265х320х200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 480х370х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.4 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.25 кВТ |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 70 °C-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 153 320 ₸


