
Мармит KAYMAN МЭ-С-02 А
- Бар
- Коды:247976
249 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит KAYMAN МЭ-С-02 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық күйінде ұстау үшін қолданылады. Модель 2 жылытқышы бар ваннамен, 2 термостатпен және кішірек өлшемді ыдыстарды орнату үшін тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы секіргішпен жабдықталған. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 2 GN 1/4 асқазан сыйымдылығы және 1 GN 1/2 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2x GN 1/4 + 1x GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- Ваннаның өлшемдері: 530х320х200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 640х490х350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0,5 кВТ |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 70 °C-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 249 478 ₸


