
Мармит екінші курстар Rada МЭВС-4/7Н
- Бар
- Коды:213258
393 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada МЭВС-4/7Н екінші курстарының мармиті өзіне-өзі қызмет көрсету элементтері бар мекемелердегі тарату желілерінің бөлігі ретінде екінші курстарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны қадамсыз реттеумен, биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Алдыңғы жағы, үстелдің үстіңгі жағы, ауа құбыры және ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары мен тұтқалары бар 3 гастрохем жиынтығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 306х508х158 мм
- Ваннадағы судың максималды температурасы: 80° С
- Қаптама көлемі: 0,56 м3
- Қаптамадағы габариттері: 520х936х1145 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Төгуге арналған кранқУаттылық | 1 кВТ |
| 700-жолкөлемі | 24 л |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 90 °C-қа дейін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 393 343 ₸


