
Мармит Rada 3МЭПС3-15/7Н
- Бар
- Коды:72205
709 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Rada 3MEPS3-15/7N ВЕГА сериясы өзіне-өзі қызмет көрсету элементтері бар мекемелердегі тарату желілерінің бөлігі ретінде бірінші курстарды ыстық күйде ұстауға арналған. Оттықтары бар аласа, ыңғайлы сөренің арқасында ауыр ыдыстарды мармитке қою оңай. Мармиттің үстіндегі екі деңгейлі сөре порцияланған тағамдарды орналастыру үшін қызмет ете алады. Жабдық биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жинақтау:
- Науаларға арналған бағыттағыштар
- 2 жарықтандырылған шыны сөрелер
- Жөтелге қарсы шыны экран
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 2
- Қыздыру сатыларының саны: 3
- Оттықтарды қыздыру уақыты: 8 минутқа дейін.
- Оттықтардың диаметрі: 220 мм
- Оттықтардың еденнен орналасу деңгейі: 450 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1640х840х1095 мм
- Қаптама көлемі: 1,51 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 161 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Қуат | 6 кВТ |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 709 444 ₸


