
Мармит екінші курстар Rada МЭВС-8/7О
- Бар
- Коды:213295
502 200 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada МЭВС-8/7О екінші курстарының мармиті өзіне-өзі қызмет көрсету элементтері бар мекемелердегі тарату желілерінің бөлігі ретінде екінші курстарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны қадамсыз реттеумен, биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Алдыңғы жағы, үстіңгі жағы, арнасы және ваннасы тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мен сөресі ұнтақпен қапталған мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары мен тұтқалары, ашық сөресі бар 3 GN1/3-150 және 1 GN1/1-150 гастрохем жиынтығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 635х510х158 мм
- Суды 30°-тан 60° С-қа дейін қыздыру уақыты: 25 минуттан аспайды.
- Ваннадағы судың максималды температурасы: 80° С
- Қаптама көлемі: 0,97 м3
- Қаптамадағы габариттері: 930х936х1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Төгуге арналған кранқУаттылық | 2 кВТ |
| 700-жолкөлемі | 48 л |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 90 °C-қа дейін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 502 200 ₸


