
Мармит екінші курстар Rada МЭВС-8/7Н
- Бар
- Коды:213266
510 384 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada МЭВС-8/7Н екінші курстарының мармиті өзіне-өзі қызмет көрсету элементтері бар мекемелердегі тарату желілерінің бөлігі ретінде екінші курстарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель температураны қадамсыз реттеумен, биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Алдыңғы жағы, үстелдің үстіңгі жағы, ауа құбыры тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары мен тұтқалары бар 3 GN1/3-150 және 1 GN1/1-150 гастро-ыдыстарының жиынтығы, 2 есігі бар бейтарап шкаф кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Ваннаның пайдалы өлшемі: 635х510х158 мм
- Суды 30°-тан 60° С-қа дейін қыздыру уақыты: 25 минуттан аспайды.
- Ваннадағы судың максималды температурасы: 80° С
- Қаптама көлемі: 0,97 м3
- Қаптамадағы габариттері: 930х936х1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Төгуге арналған кранқУаттылық | 2 кВТ |
| 700-жолкөлемі | 48 л |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 35-тен 90 °C-қа дейін |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 510 384 ₸


