
Чафинг-диш VIATTO WH433A
- Бар
- Коды:156908
43 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO WH433A шафинг-дискі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ электр желісіне қолжетімділігі жоқ орындарда тағамдардың кең спектрін ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель алынбалы қақпағы және 2 оттығы бар 1 газ сыйымдылығымен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкость типі: GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 610х360х240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158442 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 43 580 ₸





