
Мармит VIATTO 83010SP
- Бар
- Коды:92742
46 586 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 83010SP мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,4 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 46 586 ₸


