
Мармит VIATTO VA-SB7000P
- Бар
- Коды:156913
53 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SB7000 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ жылжымалы тамақтандыруды ұйымдастыру кезінде бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 380x380x380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 8.5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 53 530 ₸



