
Чафинг-диш VIATTO VA-SB7000
- Бар
- Коды:209091
89 619 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш VIATTO VA-SB7000P қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель поликарбонаттан жасалған мөлдір қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкость типі: GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 600х360х340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.8 кВТ |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 89 619 ₸





