
Мармит VIATTO ZCK205BT
- Бар
- Коды:145448
101 345 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ZCK205BT мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында екінші тағамдарды, гарнирлерді және тұздықтарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Су буымен жылыту ыдыстардың қыздырылған ыдыстарды шамадан тыс кептірмей және күйдірмей біркелкі қызуын қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жинаққа кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкостьтің типтік өлшемі: тереңдігі 200 мм GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 390х700х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 338 мм |
- Бағасы: 101 345 ₸


