
Мармит VIATTO EWP11A
- Бар
- Коды:203946
48 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит VIATTO EWP11A қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель термостатпен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 GN1/1 тереңдігі 100 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 570х360х200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 180 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.8 кВТ |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 48 820 ₸


