
Мармит VIATTO SB-5700
- Бар
- Коды:89416
59 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SB 5700 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған, ішкі сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 280х280х395 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB 5700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.42 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Көлем | 5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 59 301 ₸


