
Мармит VIATTO ZCK165B
- Бар
- Коды:145443
76 623 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ZCK165B мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында екінші тағамдарды, гарнирлерді және тұздықтарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Су буымен жылыту ыдыстардың қыздырылған ыдыстарды шамадан тыс кептірмей және күйдірмей біркелкі қызуын қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жинаққа кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкостьтің типтік өлшемі: тереңдігі 150 мм GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 390х635х340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 577 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 76 623 ₸


