
Мармит VIATTO SB 6000
- Бар
- Коды:106248
60 025 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SB 6000 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 9 л
- Қаптамадағы габариттері: 340x340x395 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 366 мм |
| Тереңдігі | 341 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 341 мм |
- Бағасы: 60 025 ₸


