
Фри картоптарына арналған мармит VIATTO VA-EFC-01
- Бар
- Коды:203940
72 290 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-EFC-01 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 асқазан сыйымдылығы GN1/1
- Қаптамадағы габариттері: 550х350х120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 435 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0,5 кВТ |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 72 290 ₸


