
Мармит VIATTO ZCK165BT
- Бар
- Коды:66800
89 539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ZCK165BT мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында екінші тағамдарды, гарнирлерді және тұздықтарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Су буымен жылыту ыдыстардың қыздырылған ыдыстарды шамадан тыс кептірмей және күйдірмей біркелкі қызуын қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Асқазан сыйымдылығы жинаққа кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкостьтің типтік өлшемі: тереңдігі 150 мм GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.4 кг |
| Биіктігі | 237 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 575 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 89 539 ₸





