
Мармит VIATTO SB 6000S
- Бар
- Коды:80891
73 632 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SB 6000S мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 340x340x395 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 366 мм |
| Тереңдігі | 341 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 341 мм |
- Бағасы: 73 632 ₸


