
Чафинг-диш VIATTO ZCK100S
- Бар
- Коды:97757
113 699 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш VIATTO ZCK100S қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель термостатпен, қызып кетуден қорғаумен және алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1х GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 650х410х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.6 кВТ |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 80-нен 88 °C-қа дейін |
| Ені | 618 мм |
- Бағасы: 113 699 ₸





