
Чафинг-диш VIATTO ZCK100P
- Бар
- Коды:128399
73 938 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш VIATTO ZCK100P қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін ыстық күйінде ұстауға арналған. Корпус пластиктен жасалған, алмалы-салмалы қақпақ және асқазанға арналған сыйымдылық - тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкость типі: GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158167 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.2 кг |
| Биіктігі | 289 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.9 кВТ |
| Тереңдігі | 347 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 73 938 ₸





