
Чафинг-диш VIATTO WH8301
- Бар
- Коды:156907
46 256 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO WH8301 шафинг-дискі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ электр желісіне қолжетімділігі жоқ орындарда тағамдардың кең спектрін ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель алынбалы қақпағы және 1 оттығы бар 1 дөңгелек сыйымдылықпен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 355х355х235 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158444 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 46 256 ₸





