
Мармит VIATTO SB-6000SL
- Бар
- Коды:128398
77 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SB-6000SL мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель температураны көрсететін дисплейі бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Корпусы мен ішкі сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 10 л
- Пайдалы: 9 л
- Қаптамадағы габариттері: 355х355х410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158161 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.8 кг |
| Биіктігі | 366 мм |
| Тереңдігі | 341 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 341 мм |
- Бағасы: 77 048 ₸


