
Мармит VIATTO SB 5700S
- Бар
- Коды:80889
62 171 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SB 5700S мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SB-5700S |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Көлем | 5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 62 171 ₸





