
Чафинг-диш VIATTO VA-ECD07
- Бар
- Коды:156909
81 895 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш VIATTO VA-ECD07 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель алынбалы шыны қақпағы және температура реттегіші бар 1 дөңгелек сыйымдылықпен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158446 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 6 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 405 мм |
- Бағасы: 81 895 ₸


