
Мармит VIATTO VA-PW-E5332
- Бар
- Коды:204574
99 256 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PW-E5332 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында екінші тағамдарды, гарнирлерді және тұздықтарды ыстық күйінде ұстауға және салуға арналған. Модель жоғарғы және төменгі инфрақызыл жылытумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жылу бетінің өлшемі: 530x325 мм
- Қаптамадағы габариттері: 540x360x130 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.2 кг |
| Биіктігі | 435 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 99 256 ₸


