
Мармит VIATTO EWP11A-TD
- Бар
- Коды:203945
57 614 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит VIATTO EWP11A-TD қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйде ұстауға арналған. Модель термостатпен, дисплеймен және қызып кетуден қорғаумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: GN1/1 тереңдігі 100 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 570х360х200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 180 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.8 кВТ |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 57 614 ₸





