
Мармит VIATTO VA-SK10QSS
- Бар
- Коды:209069
80 593 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SK10QSS мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель бөлек немесе тарату желісінің бөлігі ретінде орнатылады, температураны көрсететін дисплейі бар электрондық басқару панелімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300х300х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.1 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 88 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 80 593 ₸


