
Мармит VIATTO VA-CD11
- Бар
- Коды:241263
102 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CD11 мармиті қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы мөлдір пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 GN 1/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 340 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0,5 кВТ |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 88 °C-қа дейін |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 102 519 ₸


