
Туренге арналған цилиндрлік сыйымдылық SB-5700 VIATTO 159355
- Бар
- Коды:229213
22 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO 159355 цилиндрлік сыйымдылығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында SB-5700 туренімен бірге қолданылады. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Туренге арналған цилиндрлік қондырма SB-5700 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Көлем | 5.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 22 667 ₸


