
Мармит Gastrolux ТМ-087
- Бар
- Коды:343941
708 509 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Gastrolux ТМ-087 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыстық және жылы негізгі тағамдарды көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға, оларды жылы күйде ұстауға арналған. Термостатпен біркелкі реттеу ыдыстарды олар үшін оңтайлы температурада ұстайды. Модель тасымалдауға арналған тұтқамен, су төгетін құбырмен, 4 жақты баумен, 4 доңғалақпен және бұралған сыммен жабдықталған. Ванна AISI 304 баспайтын болаттан, корпусы мен қаңқасы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Бу түріндегі электрлік модель
- тежегіші бар 2 доңғалақ
- Электромеханикалық басқару
- Құбырдан дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Сымның ұзындығы: 2000 мм
- Ваннаның тереңдігі: 210 мм
- Қаңқа құбырының қимасы: 40х40 мм
- Тұтқасыз ені: 800 мм
Назар аударыңыз! Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Желі 700ТЕМПЕРАТУРАЛЫҚ режим | +30-дан +80 °C-қа дейін |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 708 509 ₸


