
Мармит Gemlux GL-SK600D
- Бар
- Коды:88573
66 760 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-SK600D электрлі мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сорпаларды жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель электронды басқарумен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған, топсалы қақпағы бар кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.8 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 66 760 ₸


