
Мармит Hurakan HKN-FWP
- Бар
- Коды:51665
57 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FWP мармит ыдысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен және қақпақпен жабдықталған. Су құю қолмен жасалады. Корпусы мен қақпағы эмальданған болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140678 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 95 °C-қа дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 57 646 ₸


