
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD73SEF
- Бар
- Коды:130222
42 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD73SEF бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 гастроном кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 145х600х375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216233 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.35 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.85 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Көлем | 7.5 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 42 985 ₸


