
Мармит Hurakan HKN-SB57
- Бар
- Коды:93596
54 326 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SB57 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен және қақпақпен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы эмальданған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159619 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 5.7 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 95 °C-қа дейін |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 54 326 ₸


