
Мармит Hurakan HKN-FWP2
- Бар
- Коды:84077
70 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-FWP2 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель реттелетін термостатпен, қыздыру индикаторымен және қақпақпен жабдықталған. Су құю қолмен жасалады. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 350х350х410 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159621 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 10 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 95 °C-қа дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 70 015 ₸


