
Мармит Hurakan HKN-BM6
- Бар
- Коды:260629
172 486 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BM6 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм GN 1/3 6 гастрохем кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 725х625х310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.5 кг |
| Биіктігі | 275 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.5 кВТ |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 172 486 ₸


