
Мармит-горшок Hurakan HKN-FWPE
- Бар
- Коды:125729
57 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan KN-HVB7 мармит ыдысы қайта қыздыру қажеттілігін болдырмай, дайын тағамның температурасын сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Корпус пластиктен, ішкі тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 380х380х380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 209555 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Көлем | 9 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 57 437 ₸


