
Мармит Hurakan HKN-BM3 (гастроемкости жоқ)
- Бар
- Коды:123660
91 491 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BM3 мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға және ыстық күйде ұстауға арналған. Модель ванна бөлмесімен, реттелетін термостатпен және жылыту индикаторымен жабдықталған. Корпус пен ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Асқазан сыйымдылығы қолайлы:
- GN 1/3 тереңдігі 150 мм - 3 дана.
- Тереңдігі 150 мм GN 1/2 - 2 дана
- Көлем:
- Пайдалы: 24 л.
- Жалпы: 36 л.
- Қаптамадағы габариттері: 310х650х390 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 181319 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.8 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.2 кВТ |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 24 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 91 491 ₸


