
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD91SEF
- Бар
- Коды:130229
48 620 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD91SEF бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 145х600х375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216231 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.65 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жылу көзі | оттық |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Көлем | 9 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 48 620 ₸


