
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD14ELS
- Бар
- Коды:258939
124 285 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Чафинг-диш Hurakan HKN-CD14ELS бірінші және екінші тағамдарды тұрақты жылытуға және көшпелі қызмет көрсету саласындағы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында олардың оңтайлы температурасын ұстап тұруға және банкеттер, фуршеттер, швед үстелдерін ұйымдастыруға арналған. Модель алмалы-салмалы қақпақпен жабдықталған және GN1/1-100 сыйымдылығын сақтай алады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 650х410х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.6 кВТ |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Көлем | 14 л |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 124 285 ₸


